858 - Sparrisfat och karott

858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott
858 - Sparrisfat och karott

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARRISFAT MED UNDERFAT, ÄGGKAROTT, 2 dlr., flintgods, omkring år 1900, Gustavsberg samt okänd tillverkare, längd ca 23-34, karottens längd 26, höjd 22 cm

Nagg, slitage

775238

2020-08-22