Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPARRISFAT MED UNDERFAT, ÄGGKAROTT, 2 dlr., flintgods, omkring år 1900, Gustavsberg samt okänd tillverkare, längd ca 23-34, karottens längd 26, höjd 22 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, slitage
775238
2020-08-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner