Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, Central- / Sydeuropa, valnöt, delvis mörkbetsat, intarsia- samt skuren dekor, diameter 50 cm, höjd 74 cm
Åldersrelaterat slitage, lagade ben
775246
2020-05-30