Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, Central- / Sydeuropa, valnöt, delvis mörkbetsat, intarsia- samt skuren dekor, diameter 50 cm, höjd 74 cm

Åldersrelaterat slitage, lagade ben

775246

2020-05-30