Linnea Larsson oljemålning
Closed
2020-05-25
775252
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Pioner i glasvas, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 54x46 cm