Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
FLAKONG MED PROPP, SANDSTRÖARE, PENNFAT, porslin, meissenmärke 18/1900-tal, sex udda små lock medföljer
skador
nagg
flakong med propp lagad
flakongen andrasortering
775268
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här