469 - Flakong sandströare pennfat m m porslin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FLAKONG MED PROPP, SANDSTRÖARE, PENNFAT, porslin, meissenmärke 18/1900-tal, sex udda små lock medföljer

skador
nagg
flakong med propp lagad
flakongen andrasortering

775268

2020-08-21