Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIC SIGFRID PERSSON, ett par fåtöljer/vilstolar, ´Sitting Typ E 3´, 1970-tal, alluminiumstomme, delvis guldeloxerad, plastöverdragna armlän samt hjul av plast, polyetermadrass klädd med nylon, justerbar sits, höjd ca 86 cm, sittbredd ca 60 cm, sittlängd ca 180 cm
rost, skador på plast
775272
2020-05-27