Eric Sigfrid Persson fåtöljer

Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer
Eric Sigfrid Persson fåtöljer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC SIGFRID PERSSON, ett par fåtöljer/vilstolar, ´Sitting Typ E 3´, 1970-tal, alluminiumstomme, delvis guldeloxerad, plastöverdragna armlän samt hjul av plast, polyetermadrass klädd med nylon, justerbar sits, höjd ca 86 cm, sittbredd ca 60 cm, sittlängd ca 180 cm

rost, skador på plast

775272

2020-05-27