470 - Ljusstake trä 1700-tal

470 - Ljusstake trä 1700-tal
470 - Ljusstake trä 1700-tal
470 - Ljusstake trä 1700-tal
470 - Ljusstake trä 1700-tal
470 - Ljusstake trä 1700-tal
470 - Ljusstake trä 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, 1790-tal, kannelerat kolonnskaft och kvadratisk fotplatta av mahogny, ljushållare och fotkant av försilvrad mässing, höjd 24 cm

skador
slitage

775274

2020-08-21