Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKE, 1790-tal, kannelerat kolonnskaft och kvadratisk fotplatta av mahogny, ljushållare och fotkant av försilvrad mässing, höjd 24 cm
skador
slitage
775274
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här