958 - Skål med lock keramik Björn Wiinblad

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN WIINBLAD, skål med lock, signerad BW -70, glaserad keramik, skål i form av ett ansikte, lock i form av en toppig hatt, dekor i blått och rosa, höjd 21 cm, klistrad etikett från Illum

obet. glasyrnagg på ett öra

775280

2020-08-22