958 - Skål med lock keramik Björn Wiinblad
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN WIINBLAD, skål med lock, signerad BW -70, glaserad keramik, skål i form av ett ansikte, lock i form av en toppig hatt, dekor i blått och rosa, höjd 21 cm, klistrad etikett från Illum
obet. glasyrnagg på ett öra
775280
2020-08-22