690 - Ströare 9 st flintgods

690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods
690 - Ströare 9 st flintgods

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

STRÖARE, 9 st., flintgods, mestadels 1800-tal, varierande storlek och form, två med willowmönstret i blått, en i form av en uggla, höjd 10-13,5 cm

sprickor
slitage
lagningar

775285

2020-08-22