Linnea Larsson oljemålning
Valmis
2020-06-07
775286
| Korkein tarjous | 8 400 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Syrener i glasvas, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x60 cm