Golvvas Kina 1900-talets första hälft

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets första del, hänklar i form av fohundar, polykrom dekor av blommor och fåglar, höjd 60 cm

Mynningsnagg (under)

775299

2020-05-23