Skulptur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, i form av lejon, 1900-tal, bronserat järn, sockel i kolmårdsmarmor, tungan är rörlig, höjd ca 26,5, sockeln ca 14x14 cm
Baktassarna är lagade, nagg samt mindre lagning av hörnnagg på sockeln, slitage
775305
2020-05-24