Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, i form av lejon, 1900-tal, bronserat järn, sockel i kolmårdsmarmor, tungan är rörlig, höjd ca 26,5, sockeln ca 14x14 cm

Baktassarna är lagade, nagg samt mindre lagning av hörnnagg på sockeln, slitage

775305

2020-05-24