Roland Svensson litografier Skansen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): 29 stycken "Älvrosgården, Skansen" 1956, numrerad och signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 29x41,5 cm, bladmått 43x51,5 cm, ej ramade

Enstaka blad med gulnad

775307

2020-05-24