Roland Svensson litografier Skansen
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): 29 stycken "Älvrosgården, Skansen" 1956, numrerad och signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 29x41,5 cm, bladmått 43x51,5 cm, ej ramade
Enstaka blad med gulnad
775307
2020-05-24