Eugen Trost samt Arthur Percy

Eugen Trost samt Arthur Percy
Eugen Trost samt Arthur Percy
Eugen Trost samt Arthur Percy
Eugen Trost samt Arthur Percy
Eugen Trost samt Arthur Percy
Eugen Trost samt Arthur Percy

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

UNDERFAT, 8 st, glaserat flintgods, Gefle, 4 st "Zebra" design Eugen Trost samt 4 st "Hyacint" design Arthur Percy, diameter 15,5 cm.

Bruksslitage, 2 fat med krackelyr.

775317

2020-06-01