Christoffer Johan Wallroth oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Insjölandskap med landskap, signerad och daterad Wallroth 1913, olja på pannå, ca 23x33 cm

775320

2020-05-24