Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
GRAVYR, 1700-tal. föreställande Sala silvergruva, efter förlaga av Johan Tobias Geisler, 1724, graverad av Anders Wykman, ca 27x36 cm
Mittveck, nagg, fläckar, påskrifter, gulnat blad
775328
2020-05-24