Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Lilla Salen", soffbord, modellen formgiven 1953, benställning av björk, skiva fanerad med rutmönster i björk, brännmärkt CM, höjd 60, 115 x 61 cm
Obetydligt slitage
775337
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här