Nils Roth karmstolar Dux
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS ROTH, "Wienna", karmstolar, ett par, Dux 1970-/80-tal, stomme av skiktlimmad bok, rottingklädd rygg, dynor av brunt läder märkta Dux, sitthöjd 46 cm
Slitage, någon obetydlig skada på rottingen
775338
2020-05-24