Nils Roth karmstolar Dux

Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux
Nils Roth karmstolar Dux

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ROTH, "Wienna", karmstolar, ett par, Dux 1970-/80-tal, stomme av skiktlimmad bok, rottingklädd rygg, dynor av brunt läder märkta Dux, sitthöjd 46 cm

Slitage, någon obetydlig skada på rottingen

775338

2020-05-24