Robin Day 2 karmstolar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBIN DAY, fåtöljer/karmstolar ett par, Overman Design, 1960-/70-tal, vit plast och lackerad aluminium, snurrbara, märkta ROBIN DAY DESIGN OVERMAN MADE IN SWEDEN UNDER LICENCE FROM HILLE ENGLAND, höjd 77, sitthöjd 42 cm
Slitage
775345
2020-05-24