Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN MOBRING, "Diana", fåtöljer, ett par, IKEA 1970-tal, massiv furu och klädsel i naturfärgad canvas, sitthöjd 36 cm
En med skadad klädsel, slitage och ställvis fläckar
775351
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här