Karin Mobring ett par fåtöljer för IKEA

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN MOBRING, "Diana", fåtöljer, ett par, IKEA 1970-tal, massiv furu och klädsel i naturfärgad canvas, sitthöjd 36 cm

En med skadad klädsel, slitage och ställvis fläckar

775351

2020-05-24