Bönematta antik

Bönematta antik
Bönematta antik
Bönematta antik
Bönematta antik

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA, antik, bönematta, anatolisk, ca 198x118 cm

Zustandsbeschreibung

Omfattande slitage, omfattande äldre lagningar

775352

2020-05-26