Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
LANTERNOR,(2) tidigt 1900-tal, bemåald metall, höjd ca 42 cm
Flera övermålningar, flagnad färg, bruks och åldersrelaterat slitage
775353
2020-05-24