Lanternor

Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

LANTERNOR,(2) tidigt 1900-tal, bemåald metall, höjd ca 42 cm

Flera övermålningar, flagnad färg, bruks och åldersrelaterat slitage

775353

2020-05-24