Bestick Christofle samt Ravinet d´Enfert

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTOFLE samt RAVINET D´ENFERT, bestick, nysilver, 12+12 dlr, tidigt 1900-tal, Paris, Frankrike, bestående av 6 matgafflar, 6 matskedar, 12 knivar, stämplade, mått på matgafflar ca 21,5, mått på matskedar ca 21,5, mått på knivar 25,5 cm

Smärre slitage

775370

2020-05-24