471 - Flaskproppar 6 st porslin

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

800 SEK

FLASKPROPPAR, 6 st., porslin, en märkt Kongelig Dansk Porcelainsfabrik, 1800-tal, i form av mans- och kvinnohuvuden, polykrom bemålning

nagg
några korkar saknas

775373

2020-08-21