Carl Malmsten fåtölj

Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj
Carl Malmsten fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJ, "Oscar", Carl Malmsten, brickmärkt, klädd i vinrött skinn, sitthöjd ca 47, högsta höjd 104 cm

Slitage, några fläckar och ställvis krackelerat skinn

775377

2020-05-24