Vinkoppar

Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VINKOPPAR (5) Blanc de Chine, Ming, de övriga 1700/1800-tal, höjd ca 4 cm

Kantnagg på 3 av de yngre kopparna samt en med spricka, smäre slitage

775386

2020-05-24