859 - Empireporslin

859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin
859 - Empireporslin

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR MED FAT, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, 13 dlr., porslin, 1800-talets första hälft, empire, dekor i guld, höjd ca 16-18, kopparnas höjd 6 cm

Smärre slitage, nagg

775393

2020-08-22