Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASSIETTER, SKÅLAR, KUPA, 37 dlr., glas, 1800-tal, slipad dekor, diameter ca 10-16 cm
Nagg, slitage
775395
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här