861 - Assietter skålar kupa 1800-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASSIETTER, SKÅLAR, KUPA, 37 dlr., glas, 1800-tal, slipad dekor, diameter ca 10-16 cm

Nagg, slitage

775395

2020-08-22