862 - Porslin 1800-tal

862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal
862 - Porslin 1800-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, SALADIÈRE, SMÖRSNÄCKOR, 4 dlr., porslin, 1800-talets mitt, dekor i guld, diameter ca 13-29 cm

Slitage

775396

2020-08-22