865 - Ölglas / vinglas

865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas
865 - Ölglas / vinglas

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖLGLAS/RÖDVINSGLAS, 6 st., klar glasmassa, 18/1900-tal, bland annat "Modell 75", olivslipning samt pantograferad dekor, höjd ca 13-20 cm

Slitage

775399

2020-08-22