868 - Te / frukostkoppar

868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar
868 - Te / frukostkoppar

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TE/FRUKOSTKOPPAR, 11 st., porslin, 18/1900-tal, bland annat "Messina", Rörstrand samt "Napoleon Ivy", Wedgwood, diameter 9-19 cm

Slitage, nagg

775402

2020-08-22