869 - Einar Forseth tekoppar och assietter Lidköpi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

EINAR FORSETH, tekoppar, assietter, 12 dlr., porslin, Lidköpings porslinsfabrik, 1930-tal, dekor i blått, guldkant, diameter ca 10-17,5 cm

Smärre slitage

775403

2020-08-22