Klubbat för:
650 SEK
800 SEK
EINAR FORSETH, tekoppar, assietter, 12 dlr., porslin, Lidköpings porslinsfabrik, 1930-tal, dekor i blått, guldkant, diameter ca 10-17,5 cm
Smärre slitage
775403
2020-08-22