870 - Champagnestrutar 1800-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 18 st., klar samt svagt rökfärgad glasmassa, 1800-tal, varierande modeller, slipad dekor, höjd ca 15,5-20,5 cm

Smärre nagg

775404

2020-08-22