871 - Öl / rödvinsglas 1800-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ÖLGLAS/RÖDVINSGLAS, 16 st., klar glasmassa, 1800-tal, fasettslipad cuppa, fot med knapp, höjd ca 14-17 cm
Kuntoraportti
Varierande höjd och storlek, nagg, slitage
775405
Päivämäärä:
2020-08-22