Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfaner samt intarsiadekor, tvådelat, överdel invändigt med hyllplan i glas, nederdel centralt med 3 lådor flankerat av välvda skåpluckor, beslag i mässing höjd ca 180, 120x35 cm, nyckel finns

Smärre bruksspår,

775407

2020-05-24