Oidentifierad konstnär Thorgren

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Norman Rockwell, "The Critic", olja på pannå, signerad M Thorgren, daterad -43, ca 78x61 cm

775409

2020-05-24