Oljemålning av Rolf Karbelius

Oljemålning av Rolf Karbelius
Oljemålning av Rolf Karbelius
Oljemålning av Rolf Karbelius
Oljemålning av Rolf Karbelius
Oljemålning av Rolf Karbelius
Oljemålning av Rolf Karbelius

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF KARBELIUS, komposition med golfboll vid grus, olja på duk, signerad samt daterad Karbelius -74, ca 50x32 cm

775412

2020-05-24