Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILLIAM SOLENBERG (1906-1980): motiv med fågel på grankvist, signerad samt daterad W. Solenberg 1968, olja på duk, 35x28 cm
775425
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här