William Solenberg oljemålning

William Solenberg oljemålning
William Solenberg oljemålning
William Solenberg oljemålning
William Solenberg oljemålning
William Solenberg oljemålning
William Solenberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLIAM SOLENBERG (1906-1980): motiv med fågel på grankvist, signerad samt daterad W. Solenberg 1968, olja på duk, 35x28 cm

775425

2020-05-24