1346 - Ddosa sköldpadd 1700-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, sköldpadd, 1700-talets slut, oval, på locket siluettmålning i svart och guld infattad i guld, längd 9 cm

smärre skador

775426

2020-08-23