Sideboard på hjul

Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul
Sideboard på hjul

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD på hjul, 1960-tal, teak, lådor samt skåpluckor, utdragbar skiva, höjd ca 57, 106x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare monterade hjul

775427

2020-05-24