472 - Bläckställ förgylld brons

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BLÄCKSTÄLL, förgylld brons, 1800-tal, rektangulärt på svart stenplatta, under lock två glasbehållare, totalt mått 18x13 cm

en glasbehållare ej original

775433

2020-08-21