472 - Bläckställ förgylld brons
Valmis
2020-08-21
775433
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
BLÄCKSTÄLL, förgylld brons, 1800-tal, rektangulärt på svart stenplatta, under lock två glasbehållare, totalt mått 18x13 cm
en glasbehållare ej original