Sideboard Korsör i riopalisander
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, riopalisander, centralt med 4 lådor flankerat av 2 skåp med skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm
MEdföljer citesintyg för träslagen RIopalisander
Bruksslitage
775434
2020-05-24