Sideboard Korsör i riopalisander

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, riopalisander, centralt med 4 lådor flankerat av 2 skåp med skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm

MEdföljer citesintyg för träslagen RIopalisander

Bruksslitage

775434

2020-05-24